Hakkımızda

Yıldırım Hukuk Bürosu

2001 yılında Av. Uğur YILDIRIM tarafından İstanbul’ da kurulan Yıldırım Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişme ile bugün yerli ve yabancı birçok gerçek ve tüzel kişiye hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Yıldırım Hukuk Bürosu, “Ticaret Hukuku”, “Ceza Hukuku”, “Gayrimenkul Hukuku”, “İş Hukuku”, “Aile Hukuku”, “Uluslararası Hukuk”, “İltica ve Yabancılar Hukuku”, “Dernekler Hukuku”, “Basın Hukuku” konularında uzmanlaşmış olmakla hukukun her alanında, müvekkillerine profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Profesyonel ve dinamik ekibi, içeriğinde tüm içtihatların bulunduğu ve icra programını da kapsayan hukuk programları, kütüphanesi, teknolojik altyapısı, bilgi ve tecrübesiyle Yıldırım Hukuk Bürosu, müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına cevap verebilecek donanıma sahiptir.

Yıldırım Hukuk Bürosu, kuruluşundan bugüne doğruluk ve dürüstlük prensiplerine bağlı olarak, “En büyük ibadet hakkı müdafaa etmektir!” şiarıyla, hakkın yanında olmayı, hiçbir mazeret başarının yerini tutmaz düsturuyla başarıya odaklı çalışmayı müvekkilleri ile karşılıklı güven ilişkisi içerisinde faaliyette bulunmayı ilke edinmiştir.

Yıldırım Hukuk Bürosu yetenekli ve uzman kadrosuyla, adaletin ışığında, meslek ilke ve prensiplerine sadakatle bağlı kalarak profesyonel bir şekilde hizmet vermeye, Türkiye ve dünyadaki hukuki gelişmeleri sürekli takip ederek, müvekkillerinin karşılaşabileceği her türlü uyuşmazlık için en iyi ve en yeni yöntemlerle sorunlarını çözmeye devam etmektedir.

Yıldırım Hukuk Bürosu Legal500 üyesidir.